Zespół Szkoły i Przedszkola w Czyżowie Szlacheckim

Idź do spisu treści

Menu główne

GALERIA 2014/2015

GALERIE ARCHIWALNE

Misterium Paschalne

   Od lat tradycją w Zespole Szkoły i Przedszkola w Czyżowie Szlacheckim jest spotkanie wielkanocne. W tym roku odbyło się ono 30 marca. Uczniowie przygotowali Misterium Paschalne pod kierunkiem p. Magdaleny Frőhlich i p. Małgorzaty Wziątek. Gra młodych aktorów pozwoliła widzom na głębokie przeżywanie treści orędzia paschalnego i pomogła zadumać się nad tajemnicą wielkiej miłości Boga do człowieka. W spotkaniu wzięli udział uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście: p. Sekretarz Gminy Zawichost Józef Paćkowski oraz emerytowani nauczyciele. Kończąc spotkanie p. Sekretarz w ciepłych słowach podziękował za przygotowaną uroczystość, przekazując wszystkim zebranym najlepsze życzenia świąteczne. Do życzeń dołączyła się p. Dyrektor Szkoły i Przedszkola w Czyżowie Szlacheckim p. Marzena Drobiazg.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA 21.01.2015

SZKOLNE JASEŁKA 18.12.2014

    Święta Bożego Narodzenia, to szczególny czas spotkań i refleksji, podziękowań, dzielenie się opłatkiem i składania życzeń. To czas, w którym odczuwamy najsilniejszy związek z naszymi tradycjami. W świąteczny klimat wprowadziły wszystkich przygotowane przez uczniów i przedszkolaków jasełka, które zostały wystawione 18.12 2014 r. Wspólnie z uczniami świętowali ich rodzice, nauczyciele i goście.
    
Uczniowie w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w scenografii nawiązującej do Betlejem przedstawili sceny narodzin Jezusa Chrystusa.  Inscenizacja przeplatana była pięknymi kolędami i pastorałkami. Jasełka pozwoliły poczuć rodzinną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, by rozpocząć wspólne świętowanie Narodzin Jezusa.
    Po części oficjalnej odbyło się spotkanie opłatkowe, które  przebiegało w atmosferze rodzinnego ciepła i wzajemnej życzliwości.

MIKOŁAJ W SZKOLE !!!

UROCZYSTE ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW - 30.10.2014

Z ŻYCIA SZKOŁY (ROK SZKOLNY 2012/2013)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014 ODBYŁO SIĘ 27 CZERWCA  NA SALI GIMNASTYCZNEJ. UCZNIOWIE OTRZYMALI ŚWIADECTWA, DYPLOMY, NAGRODY ZA SZCZEGÓLNE OSIĄGNIĘCIA ORAZ KARTY ROWEROWE.  

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego